Filmy świąteczne na Boże Narodzenie – Romantyczne, śmieszne

Wybierz te filmy świąteczne na boże narodzenie, które Cię interesują: romantyczne, śmieszne z życzeniami, animowane. Później szukaj ich do pobrania za darmo. Wiele osób czekając na Wigilię pragnie obejrzeć jakiś film związany właśnie ze świętami. Jednak brak znajomości tytułu i fabuły sprawia że nie wiemy co pragniemy zobaczyć. Poniżej postaram się opisać filmy, które co roku oglądam w zimę. Jeśli, któryś przypadnie Ci do gustu życzę miłego seansu. Ich tematyka głównie to komedie, familijne lub o miłości.

filmy bożonarodzeniowe śmieszne 2018

Świąteczne filmy romantyczne

W zimowe ciepłe popołudnia spędzając czas z drugą połówką nie ma nic lepszego jak świetny romans. W kategori świąteczne filmy romantyczne wedle mojego uznania przodują polskie filmy. Są to tytuły takie jak „Listy do M.” oraz „Listy do M. 2”. Cała fabuła pokazuje magię świąt, życie kilku osób w tym czasie całkowicie się odmienia. Główni bohaterzy doświadczają oblicza miłości i utraty. Film odzwierciedla bardzo ludzkie dla Nas zachowania, pokazuje że nie zawsze jest kolorowo. Ale jednak pomimo wszystkich przeciwności warto mieć nadzieję że kiedyś będzie pięknie. Podczas seansu doświadczymy zarówno śmiechu, ale też smutku i może łez. Obecnie wyszła także trzecia część „Listy do M. 3” jednak jeszcze nie miałem okazji jej zobaczyć. Być może w tegoroczne święta to się odmieni.

 

Filmy świąteczne dla dzieci

Jeśli chodzi o komedie to tutaj przoduje Kevin część pierwsza oraz druga. Obydwie są emitowane w okresie świąt praktycznie co roku. Dodatkowo film ten możemy także zobaczyć poza okresem grudniowym. Osobiście widziałem go w sumie już ponad dziesiąt razy. Jednak mimo to wciąż w kolejnym roku oglądam go chętnie. Zapewne coś co ciągnie mnie do niego to fakt że jest całkiem niezłą komedią, a w dodatku zimową. Najśmieszniejsze scenki znam już na pamięć, a ich widok n+1 raz wciąż nie przestaje być zabawny. Jeśli znasz różne filmy świąteczne bożonarodzeniowe, a tego akurat nie to krótko go opiszę.

Głównym bohaterem jest tu chłopiec w wieku około ośmiu lat. W części pierwszej czyli „Kevin sam w domu” jego rodzina zamierza spędzić święta w Francji. Liczność jej członków i fakt że wszystko robią na ostatnią chwilę powoduje że zapominają o głównym bohaterze, który pozostaje sam w domu w Chicago. Chwila w, której jego mama orientuje się że zapomniała o synu to lot samolotem. Gdy Kevin się obudził, strasznie ucieszył się że w końcu uwolnił się od rodziny. Kolejne dni w samotności spowodowały jednak tęsknotę za rodziną, z którą ciągle się kłócił. W dodatku okoliczni złodzieje zainteresowali się ogromnym domem, który na okres Bożego Narodzenia miał pozostać bez domowników. Na chłopca czekają nowe obowiązki związane chociażby z zakupami czy praniem. Jednak, co najważniejsze będzie musiał bronić samodzielnie dom przed rabusiami!

Filmy swiateczne na boże narodzenie

Kevin sam w Nowym Yorku

Druga część czyli „Kevin sam w Nowym Yorku” jest całkiem zbliżona do poprzedniej. Tutaj rodzina znów na święta zamierza opuścić swój dom. Tym razem Kevin jedzie wraz z rodziną na lotnisko, jednak spiesząc się wsiada w zły samolot. W ten sposób po wylądowaniu dowiaduje się że znajduje się w Nowym Yorku. Na szczęście w plecaku miał kartę kredytową ojca, w ten sposób mógł spędzić noc w hotelu. Podczas pobytu w nowym mieście postanawia je zwiedzić i poznaje nowe osoby. Na nieszczęście trafia także na bandytów z pierwszej części, którzy uciekli z więzienia. Musi przed nimi uciekać, gdyż chcą mu wyrządzić krzywdę. W przetrwaniu pomagają mu nowo poznane persony. Obydwie z części są to doskonałe filmy na boże narodzenie, które zarówno mogą oglądać osoby młodsze jak i starsze.

Opowieść wigilijna – dla całej rodziny

Kolejnym w kategorii filmy świąteczne, który polecam jest „Wigilijna opowieść o 12 pieskach”. Główna bohaterka Emma jest sierotą i na okres wigilii zostaje wysłana do ciotki. Dziewczynka bardzo lubi zwierzęta, a w mieście do którego przybyła psy są wyłapywane i uczestniczą w walkach psów. Co więcej lokalne władze powołały specjalny organ, który jest w to zamieszany. Emma próbuje pomóc zwierzakom i wraz z przyjacielem wystawiają przedstawienie. Głównymi bohaterami spektaklu są właśnie znienawidzone przez miasteczko psy. Czworonogi w efekcie wywołują ogromną sympatię ze strony społeczności i nie zostaną skazane na walki.

 

Zapraszam również do przeczytania innych wpisów na blogu. Chociażby takich jak życzenia na boże narodzenie w przypadku kiedy nie masz pomysłu czego życzyć bliskim.

Written by Mikolaj

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *