Prezent na mikołajki dla chłopaka – Mikołajki klasowe dla dzieci

Prezent na mikołajki powinien być trafiony. Sprawdź co możesz przykładowo kupić do 30, 50 zł na mikołajki klasowe dla dzieci, chłopaka lub mężczyzny. Mikołajki obchodzimy 6 grudnia. Pamiętam że w szkole za moich czasów, zawsze odbywały się mikołajki klasowe. Niezależnie czy była to klasa podstawowa, gimnazjum czy liceum każdego roku robiło się prezenty drugiej osobie. Polegało to na tym że na dwa tygodnie przed świętem, na godzinie wychowawczej zbierała się cała klasa. Każdy z obecnych losował jedną osobę z puli, której przygotowywał prezent.

Mikołajki w szkole – prezenty dla dzieci

W przypadku nieparzystej ilości osób wychowawca dołączał się do zabawy. Wcześniej ustalone zostały zasady, między innymi maksymalna kwota jaką powinno się wydać na zawartość paczki. Zazwyczaj było to maksymalnie 30zł lub 50zł. Dodatkowo, żeby było ciekawiej osoba, która otrzyma prezent nie będzie świadoma od kogo. No chyba że ten ktoś się wygada. Pamiętam, zawsze wracając z wylosowaną karteczką pytania „Kogo masz, kogo masz?”. Gdy coraz bliżej było szóstek grudnia należało coś kupić. Tu pojawiał się problem, jak spożytkować pieniądze aby druga osoba była zadowolona? Postaram się opisać przykładowe rzeczy, które kupowano u mnie w klasie co może Ci niejako pomóc.

 

Przykładowy prezent na mikołajki dla chłopaka / mężczyzny do 30 zł

Tutaj opcji jest kilka. Za moich czasów zazwyczaj kupowano różnego rodzaju żele, dezodoranty w świątecznym zestawie. Dodatkowo do tego za resztę kasy jakąś czekoladę. Książka raczej nie będzie tu dobrym pomysłem, jednak w niektórych przypadkach czemu nie. Wszystko zależy oczywiście od osoby, którą znamy i wiemy czy takie coś jej posłuży. Ja osobiście z takich prezentów nie był bym zadowolony. Preferowałbym całą kwotę spożytkować na słodycze. Czasami jeśli kompletnie nie mamy pomysłu warto nagiąć tajemnicę i po prostu zapytać drugiej osoby co chciała by otrzymać. Nie jest to złe jeśli nie wiemy jaki sprawić prezent na mikołajki. A do tego osoba obdarowana nie doświadczy rozczarowania z powodu nietrafionego prezentu.

Written by Mikolaj

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *